Divi 4.21.1 - en to hu translation catalogue (989 entries)

en:  Enable canonical URL's
hu: Kanonikus URL-ek engedélyezése

en:  Enable custom title
hu:  Egyéni cím engedélyezése

en:  Enable meta description
hu:  Meta leírás engedélyezése

en:  Enable meta keywords
hu:  Meta kulcsszavak engedélyezése

en: %1$s Columns
hu: %1$s oszlop

en: %1$s could not be displayed.
hu: %1$s nem jeleníthető meg.

en: %d Item
hu: %d Elem

en: %d Items
hu: %d Tételek

en: %d Layout
hu: %d elrendezés

en: %d Layout Pack
hu: %d elrendezési csomag

en: %d Layout Packs
hu: %d elrendezési csomag

en: %d Layouts
hu: %d elrendezés

en: %d Module
hu: %d modul

en: %d Modules
hu: %d modul

en: %d Page
hu: %d oldal

en: %d Pages
hu: %d oldal

en: %d Reviews
hu: %d vélemény

en: %d Row
hu: %d sor

en: %d Rows
hu: %d sor

en: %d Sales
hu: %d értékesítés

en: %d Section
hu: %d szakasz

en: %d Sections
hu: %d szakasz

en: %d Total Layouts
hu: %d Összes elrendezés

en: %s Name
hu: %s Név

en: %s Theme Options
hu: %s Téma Választható

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi bejegyzések

en: + Add One More Tab
hu: + Fül hozzáadása

en: 0 Comments
hu: 0 hozzászólás

en: 0 comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: 1 Column
hu: 1 oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem található

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
hu: <div class="updated"><p>Ez a %1$s sablon frissen telepített változata. Ne felejtse el megnyitni az <a href="%2$s">ePanel</a> menüpontot, hogy testre szabja. Ez az üzenet eltűnik, miután a Mentés gombra kattint a <a href="%2$s">sablon beállítások oldalán</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
hu: <em>Mielőtt megkapná a termékfrissítéseket, először hitelesítenie kell az Elegant Themes előfizetését. Ehhez meg kell adnia Elegant Themes felhasználónevét és Elegant Themes API-kulcsát a téma és a bővítmény beállításaiban található Frissítések lapon. Az API-kulcs megkereséséhez <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">jelentkezzen be</a> Elegant Themes-fiókjába, és lépjen a <strong>Fiók > API-kulcs</strong> oldalra. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">További információ itt</a></em>. Ha továbbra is ezt az üzenetet kapja, ellenőrizze, hogy helyesen adta-e meg felhasználónevét és API-kulcsát

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Régebbi hozzászólások

en: API Key
hu: API Kulcs

en: About Me
hu: Rólam

en: Access Your %s From Any Website
hu: Bármely webhelyről elérheti %s ját

en: Active Link Color
hu: Aktív hivatkozás szín

en: Active Primary Menu Link Color
hu: Aktív elsődleges menühivatkozás szín

en: Add Author Bio
hu: Szerző bio hozzáadása

en: Add Button Icon
hu: Gomb ikon hozzáadása

en: Add ET Box
hu: ET doboz hozzáadása

en: Add ET Button
hu: ET gomb hozzáadása

en: Add ET Learn more block
hu: ET tudjon meg többet blokk hozzáadása

en: Add ET Tabs
hu: ET fülek hozzáadása

en: Add From Library
hu: Hozzáadás a könyvtárból

en: Add New Category
hu: Új kategória hozzáadása

en: Add New Cloud Category
hu: Új felhőkategória hozzáadása

en: Add New Cloud Tag
hu: Új felhőcímke hozzáadása

en: Add New Layout
hu: Új elrendezés hozzáadása

en: Add New Pack
hu: Új csomag hozzáadása

en: Add New Tag
hu: Új címke hozzáadása

en: Add New Theme Options
hu: Új témabeállítások hozzáadása

en: Add Theme Options
hu: Témabeállítások hozzáadása

en: Add To Categories
hu: Hozzáadás a kategóriákhoz

en: Add To Divi Cloud
hu: Hozzáadás a Divi Cloud

en: Add To Favorites
hu: Add hozzá a kedvencekhez

en: Add To Tags
hu: Hozzáadás a címkékhez

en: Add a Tooltip Text
hu: Buboréksúgó szöveg hozzáadása

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
hu: A blog < body > részéhez hozzáadandó kód (alkalmas követési kódok integrációjára, mint például a Google Analytics kódra)

en: Add code to the < head > of your blog
hu: A blog < head > részéhez hozzáadandó kód

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
hu: A bejegyzések aljára, de a hozzászólások előtt hozzáadandó kód

en: Add code to the top of your posts
hu: A bejegyzések elejére adandó kód

en: Adsense Code
hu: Adsense kód

en: Advertisement
hu: Reklám

en: Agency About Page
hu: Ügynökség Névjegy oldal

en: Agency Blog Page
hu: Ügynökség blogoldala

en: Agency Contact Page
hu: Ügynökség kapcsolati oldala

en: Agency Home Page
hu: Ügynökség kezdőlapja

en: Agency Landing Page
hu: Ügynökség céloldala

en: Agency Portfolio Page
hu: Ügynökségi portfólió oldal

en: Agency Pricing Page
hu: Ügynökség árképzési oldala

en: All
hu: Összes

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
hu: Minden Divi-felhasználó legfeljebb %s elemet tárolhat ingyenesen Divi Cloud. Ha több elemet szeretne menteni a felhőbe, és korlátlan tárhelyet szeretne felvenni, frissítse Divi Cloud-tagságát még ma. Ha Divi webhelyeket készít a megélhetésért, a Divi Cloud egy fantasztikus kiegészítő és egy csodálatos időmegtakarítás. Imádni fogod!

en: All Theme Options
hu: Minden téma opció

en: Alt
hu: Alternatív szöveg

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
hu: Az összes kód, amit ide helyez, a blog összes oldalának törzs részében elhelyezésre kerül. Ez hasznos, amikor egy olyan követési képpont hozzáadására van szüksége statisztika mérésére, mint például a Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
hu: Az összes kód, amit ide helyez, a blog összes oldalának fejléc részében elhelyezésre kerül. Ez hasznos, amikor JavaScript-et vagy CSS-t szeretne hozzáadni minden oldalhoz.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu: Minden olyan kódot, amelyet itt helyez el, az egyes bejegyzések alján helyezzük el. Ez akkor hasznos, ha olyan dolgokat szeretne integrálni, mint a szociális könyvjelzők.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu: Az összes kód, amit ide helyez, minden bejegyzés elején elhelyezésre kerül. Ez hasznos, amikor olyan dolgok integrálására van szükség, mint például a közösségi linkmegosztás.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
hu: Használja ezt az elrendezést

en: Archives
hu: Archívum

en: Are You Sure?
hu: Biztos vagy ebben?

en: Authentication Required
hu: Azonosítás szükséges

en: Author
hu: Szerző

en: Author Image URL
hu: Szerző kép URL-je

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto Speed
hu: Automatikus sebesség

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
hu: Automatikus lapozó sebesség (csak ha az Automatikus igenre van állítva)

en: Back To Top Button
hu: Vissza a tetejére gomb

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Position
hu: Háttér pozíció

en: Background Repeat
hu: Háttér ismétlése

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
hu: Mielőtt letölthetné az előre elkészített elrendezéseket a %1$s könyvtárból, hitelesítenie kell %2$s-előfizetését.

en: Blog Style Mode
hu: Blog stílus

en: Body Font
hu: Törzsszöveg betűtípus

en: Body Font Style
hu: Törzsszöveg betűtípus

en: Body Line Height
hu: Törzsszöveg sorköz

en: Body Link Color
hu: Törzsszöveg hivatkozás szín

en: Body Text Color
hu: Törzsszöveg szövegszín

en: Body Text Size
hu: Törzsszöveg betűméret

en: Body/Link Line Height
hu: Törzsszöveg/Hivatkozás sorköz

en: Body/Link Text Size
hu: Törzsszöveg/Hivatkozás betűméret

en: Bold
hu: Félkövér

en: Border Color
hu: Szegély szín

en: Border Radius
hu: Szegély sugár

en: Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom Bar
hu: Alsó sáv

en: Bottom to Top
hu: Lentről felfelé

[ctx: Business]
en: Agency
hu: Ügynökség

[ctx: Business]
en: Consultant
hu: Szaktanácsadó

en: Button Font Style
hu: Gomb betűstílus

en: Buttons
hu: Gombok

en: Buttons Font
hu: Gomb betűtípus

en: Buttons Hover Style
hu: Gombok stílusa egérmutató alatt

en: Buttons Style
hu: Gombok stílusa

en: Buy
hu: megvesz

en: By %s
hu: Szerző: %s

en: By Elegant Themes
hu: Az Elegant Themes által

en: By The Community
hu: A Közösség által

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
hu: Alapértelmezetten a hozzászólások nem kerülnek fel az oldalakra, de ha szeretné engedélyezni az oldalakon való hozzászólást, csak aktiválja ezt az opciót!

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
hu: Alapértelmezetten az oldalak név szerint vannak sorrendben. Ha inkább ID szerinti sorrendet szeretne, ezt a beállítást módosíthatja.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
hu: Alapértelmezetten a navigációs sáv mindig a kijelző tetején marad. Javasoljuk, hogy ezt az opciót kapcsolja ki, amennyiben magasabb logót használna az alapértelmezettnél.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
hu: Alapértelmezetten a sablon készít egy Kezdőlap hivatkozást, amelyre ha rákattintanak, visszavezet blogja kezdőlapjára. Ha azonban statikus weboldalt használ, és létrehozott egy oldalt Kezdőlap néven, akkor ez duplikált linkként fog megjelenni. Ebben az esetben tiltsa le ezt az opciót, hogy a linket eltávolítsa.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
hu: Alapértelmezetten a sablon a bejegyzése címe és a blogja neve alapján készíti a bejegyzés címét. Ha azt szeretné, hogy a meta cím más legyen, mint a valós bejegyzéscím, meghatározhat egyéni címet minden egyes bejegyzésre egyedi mezőket használva. Ennek az opciónak kötelezően engedélyezve kell lennie, hogy működjenek az egyéni címek, és egy egyedi mezőnév kiválasztása is szükséges.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
hu: Alapértelmezetten a sablon nem tesz kulcsszavakat a fejlécbe. A legtöbb keresőmotor nem használja a keresőszavak módszerét, hogy a honlapját értékeljék, de néhány ember csak a biztonság kedvéért leírja őket. Ha meta kulcsszavakat szeretne a fejléchez adni, aktiválja ezt az opciót és töltse ki az egyéni kulcsszavak mezőt lentebb.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
hu: Alapértelmezetten a sablon automatikusan lerövidíti a bejegyzéseit, hogy előnézetet készítsen. Ha inkább hagyományos blogként az egész bejegyzést szeretné megjeleníteni, aktiválja ezt az opciót.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
hu: Alapértelmezetten a sablon a blogja nevének és leírásának kombinációját használja, ahogy a blog készítésekor lett megadva, hogy a kezdőlap címe legyen. Ha azonban egyéni címet készítene, csak aktiválja ezt az opciót és töltse ki az egyéni cím mezőt lentebb.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
hu: Alapértelmezetten a sablon a blogja leírását használja, ahogy a blog készítésekor lett megadva, hogy kitöltse a meta leírás mezőt. Ha más leírást kíván használni, aktiválja ezt az opciót és töltse ki az egyéni leírás mezőt lentebb.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
hu: Alapértelmezés szerint a miniatűrök egyéni mezők használatával jönnek létre. Ha azonban inkább azokat a képeket szeretné használni miniatűrként, amelyek már szerepelnek a bejegyzésben (és az egyéni mezők használatával megkerülné), akkor aktiválhatja ezt az opciót. Az aktiválás után a miniatűrök automatikusan generálódnak a bejegyzés első képével. A képet a saját szerverén kell tárolni.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
hu: Alapértelmezetten nincsenek bélyegképek az oldalakon (csak a bejegyzésekben). Azonban ha szeretné, akkor megteheti! Csak engedélyezze ezt az opciót.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
hu: Alapértelmezetten a bélyegképek az egy bejegyzést tartalmazó oldalon a bejegyzés elejére kerülnek. Ha ezt a kezdeti bélyegképet ismétlés miatt el kívánja távolítani, egyszerűen tiltsa le ezt az opciót.

en: CSS No Selector
hu: CSS Nincs választó

en: CSS Snippet
hu: CSS-részlet

en: Cancel
hu: Megszünteti

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu: A kanonizálás segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok indexeljék az ismétlődő tartalmakat, és ennek eredményeként elkerülhető az ismétlődő tartalom szankciói és a laprangsorok romlása. Egyes oldalak eltérő URL-címekkel rendelkezhetnek, amelyek ugyanarra a helyre vezetnek. Például a domain.com, a domain.com/index.html és a www.domain.com mind különböző URL-ek, amelyek az Ön kezdőlapjára vezetnek. A keresőmotor szempontjából ezek az ismétlődő URL-ek, amelyek gyakran előfordulnak az egyéni állandó hivatkozások miatt is, egyenként kezelhetők egyetlen célhely helyett. A kanonikus URL megadása közli a keresőmotorral, hogy melyik URL-t szeretné hivatalosan használni. A téma kanonikus URL-címeit az Ön állandó hivatkozásaira és a wp-admin beállítások lapján meghatározott domainnévre alapozza.

en: Caption
hu: Felirat

en: Caption goes here
hu: Ide jön a felirat

en: Caption title goes here
hu: Ide jön a felirat címe

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Center
hu: Közép

en: Centered
hu: Középre igazított

en: Centered Inline Logo
hu: Középre igazított logó

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
hu: Jelölje be ezt a négyzetet, ha metaleírásokat szeretne megjeleníteni a kategória/archívum oldalakon. A leírás azon a kategórialeíráson alapul, amelyet a kategória létrehozásakor/szerkesztésekor választott a wp-admin alkalmazásban.

en: Choose File
hu: Válassz fájlt

en: Choose Library
hu: Válassza a Könyvtár lehetőséget

en: Choose an Image
hu: Kép kiválasztása

en: Choose button color
hu: Válasszon gombszínt

en: Choose button type
hu: Válasszon gombtípust

en: Choose title autogeneration method
hu: Válasszon címgeneráló módszert

en: Choose which items to display in the post info section
hu: Válassza ki, hogy mely elemek jelenjenek meg a bejegyzés információi részben

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
hu: Válassza az igent, ha automatikus lapozó animációt szeretne

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
hu: osztályok

en: Click here to learn more
hu: Részletekért kattintson ide

en: Close Modal
hu: Modal bezárása

en: Cloud
hu: Felhő

en: Code
hu: Kód

en: Code Integration
hu: Kód integráció

en: Code Snippet
hu: Kódrészlet

en: Code Snippets Library
hu: Kódrészletek könyvtára

en: Coffee Shop
hu: Kávézó

en: Coffee Shop About Page
hu: Kávézó Az oldalról

en: Coffee Shop Blog Page
hu: Coffee Shop blogoldal

en: Coffee Shop Contact Page
hu: Coffee Shop kapcsolati oldal

en: Coffee Shop Footer Page
hu: Coffee Shop láblécoldal

en: Coffee Shop Guide Page
hu: Coffee Shop Guide oldal

en: Coffee Shop Home Page
hu: Kávézó kezdőlapja

en: Coffee Shop Landing Page
hu: Kávézó nyitóoldala

en: Coffee Shop Menu Page
hu: Coffee Shop menüoldal

en: Coffee Shop Shop Page
hu: Coffee Shop Shop oldal

en: Color
hu: Szín

en: Color Pickers Default Palette
hu: Pipetták alapértelmezett palettája.

en: Color Schemes
hu: Színsémák

en: Column Layout
hu: Oszlop elrendezés

en: Comments
hu: hozzászólás

en: Community
hu: Közösség

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
hu: Fejezze be a vásárlást az előugró ablak segítségével a Divi Cloud frissítéséhez.

en: Content
hu: Tartalom

en: Content goes here
hu: Ide jön a tartalom

en: Content text or html
hu: Tartalom szöveg vagy html

en: Copy
hu: Másolat

en: Copy To
hu: Másold

en: Copy To Divi Cloud
hu: Másolás Divi Cloud

en: Copy To Library
hu: Másolás a könyvtárba

en: Copywriter
hu: Szövegíró

en: Copywriter About Page
hu: Copywriter Az oldalról

en: Copywriter Blog Page
hu: Copywriter blogoldal

en: Copywriter Contact Page
hu: Copywriter kapcsolati oldal

en: Copywriter FAQ Page
hu: Copywriter GYIK oldal

en: Copywriter Home Page
hu: Copywriter kezdőlap

en: Copywriter Landing Page
hu: Copywriter céloldal

en: Copywriter Portfolio Page
hu: Copywriter portfólióoldal

en: Copywriter Pricing Page
hu: Copywriter árképzési oldal

en: Copywriter Services Page
hu: Copywriter szolgáltatások oldala

en: Create New Category/Categories
hu: Új kategória/kategóriák létrehozása

en: Create New Tag(s)
hu: Új címke(ek) létrehozása

en: Create New Tag/Tags
hu: Új címke/címkék létrehozása

en: Critical CSS
hu: Kritikus CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
hu: A kritikus CSS nagymértékben javítja a webhelyek betöltési idejét és a Google PageSpeed pontszámait azáltal, hogy elhalasztja a nem kritikus stílusokat, és kiküszöböli a megjelenítést blokkoló CSS-kéréseket.

en: Critical Threshold Height
hu: Kritikus küszöbmagasság

en: Current Color
hu: Aktuális szín

en: Currently viewing archives from %1$s
hu: Jelenleg archívumot tekint meg innen: %1$s

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Custom field Name to be used for description
hu: Egyedi mezőnév leíráshoz

en: Custom field Name to be used for keywords
hu: Egyedi mezőnév kulcsszavakra

en: Custom field Name to be used for title
hu: Egyedi mezőnév címhez

en: Dark
hu: Sötét

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Date
hu: Dátum

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Defer Additional Third Party Scripts
hu: További, harmadik féltől származó szkriptek elhalasztása

en: Defer Gutenberg Block CSS
hu: A Gutenberg blokk CSS elhalasztása

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
hu: A jQuery és a jQuery Migrate elhalasztása

en: Define a character to separate BlogName and Post title
hu: Határozzon meg egy karaktert, hogy a honlap nevét és a bejegyzés címét elkülönítse

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
hu: Határozza meg az alapértelmezett színpalettát a színválasztókhoz a Divi Builder.

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete Selected Items
hu: Kijelölt elemek törlése

en: Demo
hu: Demó

en: Design Agency
hu: Tervező Iroda

en: Design Agency About Page
hu: Tervezési Ügynökség Az oldalról

en: Design Agency Blog Page
hu: Tervező Iroda blogoldala

en: Design Agency Case Study Page
hu: Tervező Ügynökség esettanulmány oldala

en: Design Agency Contact Page
hu: Tervező Iroda kapcsolattartó oldala

en: Design Agency Home Page
hu: Tervező Iroda honlapja

en: Design Agency Landing Page
hu: Tervező Iroda nyitóoldala

en: Design Agency Portfolio Page
hu: Design Ügynökség portfólióoldala

en: Design Agency Project Page 1
hu: Tervező Ügynökség projekt 1. oldal

en: Design Agency Project Page 2
hu: Tervező Ügynökség projekt 2. oldal

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
hu: Dizájn: %1$s | Motor: %2$s

en: Digital Payments
hu: Digitális fizetések

en: Digital Payments About Page
hu: Digitális fizetések oldalról

en: Digital Payments Blog Page
hu: Digitális fizetések blogoldala

en: Digital Payments Contact Page
hu: Digitális fizetési kapcsolattartó oldal

en: Digital Payments Features Page
hu: A digitális fizetési szolgáltatások oldala

en: Digital Payments Home Page
hu: Digitális fizetések kezdőlapja

en: Digital Payments Landing Page
hu: Digitális fizetési céloldal

en: Digital Payments Pricing Page
hu: Digitális fizetési díjszabási oldal

en: Digital Payments Sign-Up Page
hu: Digitális fizetési regisztrációs oldal

en: Disable Footer Credits
hu: Lenti kreditek kikapcsolása

en: Disable Translations
hu: Fordítások letiltása

en: Disable WordPress Emojis
hu: A WordPress hangulatjelek letiltása

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
hu: Tiltsa le ezt a lehetőséget, ha eltávolítja a Google Fonts-ot a Divi Builder oldalairól.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
hu: Tiltsa le ezt a lehetőséget, ha eltávolítja a Google Maps API-szkriptet a Divi Builder oldalairól. Ez javíthatja a kompatibilitást a harmadik féltől származó beépülő modulokkal, amelyek szintén sorba állítják ezt a szkriptet. Megjegyzés: Azok a modulok, amelyek megfelelő működésük érdekében a Google Maps API-ra támaszkodnak, mint például a Térképek és a Fullwidth Maps Modulok, továbbra is elérhetők lesznek, de nem működnek, amíg ez az opció ki van kapcsolva (hacsak nem manuálisan adja hozzá a Google Maps API-szkriptet).

en: Disable top tier dropdown menu links
hu: Legfelsőbb szintű legördülő menü hivatkozások tiltása

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
hu: Tiltsa le a fordításokat, ha nem szeretné a sablon fordítását megjeleníteni a webhelyén.

en: Disabled
hu: Tiltás

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja a blogból a lenti törzs kódot. Ezzel eltávolíthatja a kódot, miközben későbbi használatra elmentheti.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja a blogból a lenti fejléc kódot. Ezzel eltávolíthatja a kódot, miközben későbbi használatra elmentheti.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja a blogból a lenti egyszeri alsó kódot. Ezzel eltávolíthatja a kódot, miközben későbbi használatra elmentheti.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja a blogból a lenti egyszeri felső kódot. Ezzel eltávolíthatja a kódot, miközben későbbi használatra elmentheti.

en: Display Home link
hu: Kezdőlap hivatkozás megjelenítése

en: Displays About Me Information
hu: Megjeleníti a Rólam információkat

en: Displays Adsense Ads
hu: Megjeleníti az Adsense reklámokat

en: Displays Advertisements
hu: Megjeleníti a reklámokat

en: Divi Cloud Categories
hu: Divi Cloud kategóriák

en: Divi Cloud Tags
hu: Divi Cloud címkék

en: Divi Customizer Settings
hu: Divi Customizer beállítások

en: Divi Library
hu: Divi könyvtár

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
hu: %s könyvtár

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
hu: Nézet mód

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
hu: Globális

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
hu: Elrendezés

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
hu: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
hu: Sor

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
hu: Szakasz

en: Divi Library Snippet Name
hu: Divi Library kivonat neve

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
hu: Elrendezés részletei

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
hu: Rácsnézet

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
hu: Lista nézet

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
hu: Címke nézet

en: Divi Page Settings
hu: Divi oldalbeállítások

en: Do you want to move selected items to your trash?
hu: Áthelyezi a kiválasztott elemeket a kukába?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
hu: Szeretné véglegesen törölni a kukában lévő összes elemet? Ez a művelet nem vonható vissza, és az elemek nem állíthatók vissza.

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Dot Navigation
hu: Pontnavigáció

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Dupla

en: Download Backup Before Importing
hu: Töltse le a biztonsági másolatot az importálás előtt

en: Download More Layouts From The Marketplace
hu: További elrendezések letöltése a piactérről

en: Dropdown Menu Animation
hu: Legördülő menü animáció

en: Dropdown Menu Background Color
hu: Legördülő menü háttérszín

en: Dropdown Menu Line Color
hu: Legördülő menü vonalszín

en: Dropdown Menu Text Color
hu: Legördülő menü szövegszín

en: Duplicate
hu: Másolat

en: Duplicate Global Item To Cloud
hu: Globális elem megkettőzése a felhőbe

en: Duplicate Locally
hu: Helyi másolás

en: Dynamic CSS
hu: Dinamikus CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
hu: A dinamikus CSS nagymértékben csökkenti a CSS-fájl méretét azáltal, hogy csak a használt szolgáltatásokhoz és modulokhoz szükséges eszközöket generálja dinamikusan. Ez kiküszöböli az összes fájlfelfújást, és nagymértékben javítja a betöltési időt.

en: Dynamic Icons
hu: Dinamikus ikonok

en: Dynamic JavaScript Libraries
hu: Dinamikus JavaScript-könyvtárak

en: Dynamic Module Framework
hu: Dinamikus modul keretrendszer

en: ET About Me Widget
hu: ET Rólam widget

en: ET Adsense Widget
hu: ET Adsense widget

en: ET Advertisement
hu: ET Reklám

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Footer Credits
hu: Lenti kreditek szerkesztése

en: Edit Tags & Categories
hu: Címkék és kategóriák szerkesztése

en: Edit Theme Options
hu: Témabeállítások szerkesztése

en: Edit With Divi
hu: Szerkesztés Divi

en: Effect
hu: Effekt

en: Elegant Themes Account
hu: Elegant Themes fiók

en: Email
hu: Email cím

en: Empty Trash
hu: Szemetes ürítése

en: Enable Boxed Layout
hu: Keretes elrendezés

en: Enable Divi Cloud
hu: A Divi Cloud engedélyezése

en: Enable Divi Gallery
hu: Divi galéria engedélyezése

en: Enable Responsive Images
hu: Engedélyezze az érzékeny képeket

en: Enable Single Post 468x60 banner
hu: Bejegyzés 468x60 banner engedélyezése

en: Enable Vertical Navigation
hu: Függőleges navigáció

en: Enable body code
hu: Törzs kód engedélyezése

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
hu: Engedélyezze a Google Fonts gyorsítótárazását, és töltse be őket. Ez csökkenti a megjelenítést blokkoló kérelmeket, és javítja az oldal betöltési idejét.

en: Enable canonical URL's
hu: Kanonikus URL-ek engedélyezése

en: Enable custom description
hu: Egyéni leírás engedélyezése

en: Enable custom keywords
hu: Egyéni kulcsszavak használata

en: Enable custom titles
hu: Egyéni címek engedélyezése

en: Enable header code
hu: Fejléc kód engedélyezése

en: Enable meta descriptions
hu: Meta leírás engedélyezése

en: Enable single bottom code
hu: Egyszeri alsó kód engedélyezése

en: Enable single top code
hu: Egyszeri felső kód engedélyezése

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
hu: Engedélyezze ezt, ha szeretné helyettesíteni a WordPress alapvető galériáját a Divi-stílusú galériával

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
hu: Engedélyezze ezt az opciót a Vissza a tetejére gomb görgetés közbeni megjelenítéséhez

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
hu: Engedélyezze ezt a beállítást, ha az érzékeny képméretet generálja, amikor képeket tölt fel és srcset attribútumot ad hozzá a képek elemhez.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
hu: Engedélyezze ezt az opciót, hogy folyamatos görgetés hatást érjen el az egér görgőjével

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
hu: Aktiválja ezt az opciót a bélyegképek megjelenítéséhez az Index oldalakon.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
hu: Engedélyezze ezt, hogy a Divi Framework csak az oldalon használt modulokat töltse be, és feldolgozza a használt szolgáltatások logikáját.

en: Enabled
hu: Engedélyezés

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt a lehetőséget, egy 468x60-as szalaghirdetés jelenik meg a bejegyzési oldalak alján, az egyetlen bejegyzés tartalma alatt. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
hu: Ennek az opciónak az engedélyezése csökkenti a Google Fonts méretét és javítja a betöltési időt, ugyanakkor korlátozza a Google Fonts támogatását néhány nagyon régi böngészőben. Kikapcsolhatja a régebbi böngészők támogatásának növelését a teljesítmény enyhe költsége mellett.

en: Enqueue Google Maps Script
hu: Állítsa sorba a Google Maps Scriptet

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
hu: JQuery kompatibilitási parancsfájl sorba állítása

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
hu: Adja meg Facebook-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
hu: Írja be az Instagram-profilod URL-jét.

en: Enter the URL of your RSS feed.
hu: Írja be az RSS-hírcsatorna URL-jét.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
hu: Adja meg Twitter-profilja URL-címét.

en: Error
hu: Hiba

[ctx: Event Details Page]
en: Details
hu: Részletek

en: Exclude categories from the navigation bar
hu: Kategóriák kihagyása a navigációs sávból

en: Exclude pages from the navigation bar
hu: Oldalak kihagyása a navigációs sávból

en: Expand
hu: Kibontás

en: Explore Other Modules With Tag
hu: Fedezzen fel más modulokat a címkével

en: Explore Other Rows With Tag
hu: Fedezzen fel más sorokat címkével

en: Explore Other Sections With Tag
hu: Fedezzen fel más szakaszokat címkével

en: Export %s
hu: Exportálás %s

en: Export %s Name
hu: %s név exportálása

en: Export Theme Options
hu: Témabeállítások exportálása

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
hu: %s exportálásával egy JSON fájl jön létre, amely más területre importálható.

en: Facebook Profile Url
hu: Facebook profil URL

en: Fade
hu: Áttűnés

en: Fade In
hu: Előtűnés

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
hu: Nem sikerült betölteni a meglévő elrendezéseket. Kérlek, próbáld újra később.

en: Farmers Market
hu: Termelői piac

en: Farmers Market About Page
hu: Farmers Market Névjegy oldal

en: Farmers Market Blog Page
hu: Farmers Market blogoldal

en: Farmers Market Contact Page
hu: Farmers Market kapcsolati oldal

en: Farmers Market Donate Page
hu: Farmers Market adományozási oldal

en: Farmers Market Events Page
hu: Farmers Market események oldala

en: Farmers Market Home Page
hu: Farmers Market kezdőlapja

en: Farmers Market Landing Page
hu: Farmers Market nyitóoldal

en: Farmers Market Market Page
hu: Farmers Market Market oldal

en: Fashion About Page
hu: Divat az oldalról

en: Fashion Blog Page
hu: Divatblog oldal

en: Fashion Contact Page
hu: Divat kapcsolati oldal

en: Fashion Designer Page
hu: Divattervező oldal

en: Fashion Gallery Page
hu: Divatgaléria oldal

en: Fashion Home Page
hu: Divat Kezdőlap

en: Fashion Landing Page
hu: Divat nyitóoldal

en: Fashion Shop Page
hu: Divatbolt oldal

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Filter
hu: Szűrő

en: Find A Layout
hu: Keressen egy elrendezést

en: Find A Module
hu: Keressen egy modult

en: Find A Page
hu: Oldal keresése

en: Find A Row
hu: Keressen egy sort

en: Find A Section
hu: Keressen egy szakaszt

en: Find More Layouts
hu: További elrendezések keresése

en: Fixed
hu: Fix

en: Fixed Menu Height
hu: Fix menü magasság

en: Fixed Navigation Bar
hu: Fix navigációs sáv

en: Fixed Navigation Settings
hu: Fix navigáció beállítások

en: Flip
hu: Átfordul

en: Florist
hu: Virágárus

en: Florist About Page
hu: Virágüzlet az oldalról

en: Florist Blog Page
hu: Virágárus blogoldal

en: Florist Contact Page
hu: Virágárus kapcsolati oldal

en: Florist Gallery Page
hu: Virágüzlet Galéria oldala

en: Florist Home Page
hu: Virágüzlet honlapja

en: Florist Landing Page
hu: Virágüzlet nyitóoldala

en: Florist Shop Page
hu: Virágüzlet oldala

en: Folder
hu: Mappa

en: Font
hu: Betűtípus

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Font Style
hu: Betűstílus

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Area
hu: Lábléc terület

en: Footer Background Color
hu: Lábléc háttérszín

en: Footer Elements
hu: Lábléc elemek

en: Footer Menu
hu: Lábléc menü

en: Footer Menu Active Link Color
hu: Lábléc menü aktív hivatkozás szín

en: Footer Menu Background Color
hu: Lábléc menü háttérszín

en: Footer Menu Text Color
hu: Lábléc menü szövegszín

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
hu: Elfelejtette <a href="%1$s" target="_blank">Felhasználónév</a> vagy <a href="%1$s" target="_blank">Jelszó</a>?

en: Free Divi Cloud Limit Reached
hu: Elérte az ingyenes Divi Cloud Limit

en: Freelancer
hu: Szabadúszó

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Fullwidth
hu: Teljes szélesség

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Generating Screenshot
hu: Képernyőkép generálása

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
hu: Szerezzen korlátlan Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
hu: Korlátlan tárhely

en: Global items
hu: Globális tételek

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
hu: Globális elemek nem adhatók hozzá a Divi Cloud. Szeretne nem globális verziót menteni a Divi Cloud? Az ezen a webhelyen található verzió globális példány marad

en: Google API Key
hu: Google API kulcs

en: Google Fonts Subsets
hu: Google Fonts részhalmazok

en: Grab the first post image
hu: Első kép keresése a bejegyzésben

en: Green
hu: Zöld

en: Groove
hu: Barázda

en: HTML/JS Snippet
hu: HTML/JS kivonat

en: Header & Navigation
hu: Fejléc és navigáció

en: Header Elements
hu: Fejléc elemek

en: Header Font
hu: Fejléc betűtípus

en: Header Font Style
hu: Fejléc betűstílus

en: Header Format
hu: Fejléc fomátum

en: Header Letter Spacing
hu: Fejléc betűtávolság

en: Header Line Height
hu: Fejléc sorköz

en: Header Style
hu: Fejléc stílusa

en: Header Text Color
hu: Fejléc szövegszín

en: Header Text Size
hu: Fejléc betűméret

en: Help
hu: Segítség

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
hu: Itt egyéni CSS-t adhat hozzá, hogy felülírja vagy kiterjessze az alapértelmezett stílusokat.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt megváltoztathatja a karaktert, amely elkülöníti a blogja címét és index oldala nevét, amikor automatikusan generált bejegyzéscímeket alkalmaz. Gyakori választás a | vagy -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt megváltoztathatja a karaktert, amely elkülöníti a blogja címét és bejegyzése nevét, amikor automatikusan generált bejegyzéscímeket alkalmaz. Gyakori választás a | vagy -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
hu: Itt választhatja ki az áruház és kategória oldalszerkezetet WooCommerce esetén.

en: Here you can choose default sidebar layout
hu: Itt kiválaszthatja az alapértelmezett oldalsáv elrendezést

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Itt választhatja ki, hogyan generálódjanak az index oldalak címei. Választhat, milyen sorrendben szeretné a blog nevét és az index címét megjeleníteni, vagy a blog nevét teljesen eltávolíthatja a címből.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
hu: Itt választhatja ki a Facebook ikon megjelenítését a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
hu: Itt választhat, hogy megjeleníti az Instagram ikont a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
hu: Itt választhatja ki az RSS ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
hu: Itt választhatja ki a Twitter ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt választhatja ki, hogy melyik kategóriákat nem kívánja szerepeltetni a navigációs sávon. Minden X-szel jelölt kategória ki lesz hagyva a navigációs sávról.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt választhatja ki, hogy melyik oldalakat nem kívánja szerepeltetni a navigációs sávon. Minden X-szel jelölt oldal ki lesz hagyva a navigációs sávról.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt megfordíthatja a kategóriák hivatkozásainak sorrendjét. Növekvő (asc) és csökkenő (desc) között választhat.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt megfordíthatja az oldalak hivatkozásainak sorrendjét. Növekvő (asc) és csökkenő (desc) között választhat.

en: Here you can choose to sort your pages links.
hu: Itt választhatja ki, hogy mi alapján legyenek sorrendbe téve az oldalak hivatkozásai.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
hu: Itt választhatja ki, hogy mely elemek jelenjenek meg az oldalak bejegyzés információi részében. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Megjelennek az alább látható kiemelt elemek.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
hu: Itt választhatja ki, hogy az egyes bejegyzések oldalain mely elemek jelenjenek meg a bejegyzés információi részében. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Megjelennek az alább látható kiemelt elemek.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatja, hogy hány WooCommerce termék jelenjen meg az archív oldalon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg az Archívum oldalakon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a Kategória oldalon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a keresési eredményoldalakon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a Címke oldalakon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
hu: Itt kikapcsolhatja az automatikus memórialimit növelést.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
hu: Itt adhatja meg a 468x60 méretű szalaghirdetés cél URL-jét

en: Here you can provide 468x60 banner image url
hu: Itt adhatja meg a 468x60 méretű szalaghirdetés képének URL-jét

en: Hex Value
hu: Színkód

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide Logo Image
hu: Logó elrejtése

en: Hide Nav Before Scroll
hu: Navigáció elrejtése görgetésig

en: Hide Navigation Until Scroll
hu: Navigáció elrejtése görgetésig

en: Hide empty categories
hu: Üres kategóriák elrejtése

en: High
hu: Magas

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Homepage SEO
hu: Kezdőlap SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
hu: Kezdőlap egyéni címe (ha engedélyezett)

en: Homepage meta description (if enabled)
hu: Kezdőlap meta leírása (ha engedélyezett)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
hu: Kezdőlap meta kulcsszavai (ha engedélyezett)

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Color
hu: Ikon szín

en: Icon Placement
hu: Ikon elhelyezés

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
hu: Ha egy oldal a Divi Builder készült, a Gutenberg-blokk CSS-fájlja átkerül a fejlécből a láblécbe. Mivel a fájl valószínűleg nincs használatban, később betölthetjük. Ez eltávolítja a megjelenítési blokkolási kérelmeket, és javítja a teljesítményt.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
hu: Ha az egyéni cím tiltva van, válasszon egy automatikus módszert

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használ egyéni bejegyzéscímeket, attól még irányíthatja a címek létrehozását. Itt választhat, milyen sorrendben szeretné a bejegyzés címét és a blog nevét megjeleníteni, vagy a blog nevét teljesen eltávolíthatja a címből.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használ egyéni bejegyzéscímeket, attól még irányíthatja a címek létrehozását. Itt választhat, milyen sorrendben szeretné a bejegyzés címét és a blog nevét megjeleníteni, vagy a blog nevét teljesen eltávolíthatja a címből.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
hu: Ha nem szeretne néhány bannert megjeleníteni - hagyja a megfelelő mezőket üresen

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
hu: Ha engedélyezte az egyéni címet, akkor írja ide az egyéni címet. Amit ide ír, az kerül a < title >< /title > címkék közé a header.php fájlban

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
hu: Ha a meta leírást engedélyezte, akkor írja ide az egyéni leírását.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
hu: Ha a meta kulcsszavakat engedélyezte, akkor írja ide az egyéni kulcsszavait. A kulcsszavak legyenek vesszővel elválasztva. Például: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
hu: Ha szeretné, hogy az olyan kategóriák is megjelenjenek a navigációs sávon, amelyekhez nem tartoznak bejegyzések, akkor tiltsa le ezt az opciót. Alapértelmezetten az üres kategóriák rejtve vannak

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha meta leírást szeretne adni bejegyzésének, ezt megteheti egyedi mezőket használva. Ennek az opciónak kötelezően engedélyezve kell lennie, hogy a bejegyzések oldalain megjelenjen a leírás. Meta leírást megadhat az alább meghatározott egyéni mezőnéven alapuló egyedi mezők segítségével.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha meta kulcsszavakat szeretne adni bejegyzéséhez, ezt megteheti egyedi mezőket használva. Ennek az opciónak kötelezően engedélyezve kell lennie, hogy a bejegyzések oldalain megjelenjenek a kulcsszavak. Meta kulcsszavakat megadhat az alább meghatározott egyéni mezőnéven alapuló egyedi mezők segítségével.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
hu: Ha el kívánja távolítani a legördülő menüket a kategóriák navigációs sávjából, tiltsa le ezt az opciót.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
hu: Ha el kívánja távolítani a legördülő menüket az oldalak navigációs sávjából, tiltsa le ezt az opciót.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
hu: Ha saját, egyéni logóját szeretné használni, kattintson a "Kép feltöltése" gombra.

en: Image
hu: Kép

en: Image Height
hu: Kép magassága

en: Image Url
hu: Kép URL

en: Image Width
hu: Kép szélessége

en: Image doesn't exist
hu: Kép nem létezik

en: Import
hu: Importálás

en: Import %s
hu: %s importálása

en: Import & Export Customizer
hu: Import & Export testreszabó

en: Import & Export Theme Options
hu: Témabeállítások importálása és exportálása

en: Import Theme Options
hu: Témabeállítások importálása

en: Import These Templates
hu: Importálja ezeket a sablonokat

en: Import To Cloud
hu: Importálás a felhőbe

en: Improve Google Fonts Loading
hu: A Google Fonts betöltésének javítása

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
hu: Javítsa webtervezési munkafolyamatát, és működjön együtt a felhőben.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
hu: Néhány esetben a felhasználók szülőkategóriákat vagy hivatkozásokat hoznak létre helykitöltőként, hogy egy hivatkozás vagy kategórialistát tároljanak. Ebben az esetben nem kívánatos, hogy a szülő hivatkozások valahová vezessenek, csak elrendezésbeli szerepet töltenek be. Ennek az opciónak az engedélyezése eltávolítja a hivatkozásokat a szülő oldalakról és kategóriákról, hogy sehova se vezessenek, ha a felhasználó rájuk kattint.

en: Index Page SEO
hu: Index oldal SEO

en: Input 468x60 adsense code
hu: 468x60 Adsense kód hozzáadása

en: Input 468x60 advertisement banner image
hu: 468x60 reklám banner képének hozzáadása

en: Input 468x60 advertisement destination url
hu: Adja meg a 468x60-as hirdetés cél URL-jét

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
hu: Használja ezt CSS részletet

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
hu: Használja ezt a HTML/JS-részletet

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
hu: Használja ezt a modult

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
hu: Használja ezt az oldalt

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
hu: Használja ezt a sort

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
hu: Használja ezt a szakaszt

en: Inset
hu: Szegély belül

en: Instagram Profile Url
hu: Instagram-profil URL-címe

en: Interior Design Company
hu: Belsőépítészeti Vállalat

en: Interior Design Company About Page
hu: Belsőépítészeti Vállalat Az oldalról

en: Interior Design Company Blog Page
hu: Belsőépítészeti Vállalat blogoldala

en: Interior Design Company Contact Page
hu: Belsőépítész Vállalat kapcsolati oldala

en: Interior Design Company Home Page
hu: Belsőépítészeti Vállalat kezdőlapja

en: Interior Design Company Landing Page
hu: Belsőépítészeti Vállalat nyitóoldala

en: Interior Design Company Portfolio Page
hu: Belsőépítész cég portfólió oldala

en: Interior Design Company Services Page
hu: Belsőépítész Vállalat Szolgáltatások Oldal

en: Interior Design Company Shop Page
hu: Belsőépítészeti Vállalat Shop Oldal

en: Italic
hu: Dőlt

en: Join Now
hu: Csatlakozzon most

en: LMS About Page
hu: LMS névjegy oldal

en: LMS Blog Page
hu: LMS blogoldal

en: LMS Contact Page
hu: LMS kapcsolattartó oldal

en: LMS Course Page
hu: LMS-tanfolyam oldala

en: LMS Courses Page
hu: LMS tanfolyamok oldala

en: LMS Home Page
hu: LMS kezdőlap

en: LMS Landing Page
hu: LMS céloldal

en: LMS Marketing Page
hu: LMS marketing oldal

[ctx: LMS Page]
en: Course
hu: Tanfolyam

[ctx: LMS Page]
en: Courses
hu: Tanfolyamok

en: LMS Pricing Page
hu: LMS árképzési oldal

en: Layout
hu: Szerkezet

[ctx: Layout]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
hu: Kategóriák kezelése

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
hu: Címkék kezelése

[ctx: Layout Category]
en: Business
hu: Üzleti

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
hu: Közösségi és non-profit

[ctx: Layout Category]
en: Education
hu: Oktatás

[ctx: Layout Category]
en: Events
hu: Események

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
hu: Divat és szépség

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
hu: Étel ital

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
hu: Egészség és fittség

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
hu: Online áruház

[ctx: Layout Category]
en: Services
hu: Szolgáltatások

[ctx: Layout Category]
en: Technology
hu: Technológia

en: Layout Name
hu: Elrendezés neve

en: Layout Pack
hu: Elrendezési csomag

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
hu: Divat

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
hu: Elrendezések ebben a csomagban

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
hu: Csomagok kezelése

en: Layout Settings
hu: Szerkezeti beállítások

en: Learn About Divi Cloud
hu: További információ Divi Cloud

en: Learn More
hu: Tudj meg többet

en: Leave a Reply to %s
hu: Válasz írása: %s

en: Left
hu: Bal

en: Left Sidebar
hu: Bal oldali oldalsáv

en: Left to Right
hu: Balról jobbra

en: Letter Spacing
hu: Betűtávolság

en: Library
hu: Könyvtár

en: Light
hu: Világos

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
hu: Korlátozza a Google Fonts támogatását a régebbi böngészők számára

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Link text
hu: Hivatkozás szöveg

en: Live Preview
hu: Élő előnézet

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
hu: Töltsön be egy dinamikus stíluslapot

en: Load From Library
hu: Betöltés a könyvtárból

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Log In
hu: Belépés

en: Log In To Divi Cloud
hu: Jelentkezzen be a Divi Cloud

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logo
hu: Logó

en: Logo Max Height
hu: Logó maximális magasság

en: Low
hu: Alacsony

en: Make Full Width
hu: Legyen teljes szélességű

en: Manage Layouts
hu: Elrendezések kezelése

en: Manage Un-widgetized Advertisements
hu: Reklámok kezelése (nem widget)

en: Manage Your Elegant Themes Account
hu: Kezelje Elegant Themes fiókját

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
hu: Eladó

en: Medium
hu: Közepes

en: Member Login
hu: Felhasználói bejelentkezés

en: Memory Limit Increase
hu: Memórialimit növelése

en: Menu Height
hu: Menü magasság

en: Menu Link Color
hu: Menü link színe

en: Menu Text Size
hu: Menü szöveg hossz

en: Menu Top Margin
hu: Felső szegély Menü

en: Menu Width
hu: Menü szélessége

en: Meta Font Style
hu: Meta betűtípus

en: Meta Letter Spacing
hu: Meta betűköz

en: Meta Line Height
hu: Meta sormagasság

en: Meta Text Size
hu: Meta szövegméret

en: Mobile Menu
hu: Mobil menü

en: Mobile Styles
hu: Mobil stílusok

en: Module Name
hu: Modul neve

en: Module Name Prefix
hu: Modulnév előtag

en: Most Used
hu: Legtöbbet használt

en: Move
hu: Mozog

en: Move To
hu: Költözik

en: Move To Divi Cloud
hu: Mozgás a Divi Cloud

en: My Cloud
hu: Felhőm

en: My Divi Cloud
hu: Az én Divi Cloud

en: My Library
hu: A könyvtáram

en: Name
hu: Név

en: New Theme Options
hu: Új témabeállítások

en: New items are stored into %s library.
hu: Az új elemek %s könyvtárba kerülnek.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
hu: Következő

en: Next Entries &raquo;
hu: Újabb bejegyzések &raquo;

en: No
hu: Nem

en: No Animation
hu: Nincs animáció

en: No File Selected
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: No Repeat
hu: Nincs ismétlés

en: No Results
hu: Nincs eredmény

en: No Results Found
hu: Nincs találat

en: No Screenshot
hu: Nincs képernyőkép

en: No Sidebar
hu: Nincs oldalsáv

en: No available options.
hu: Nincs elérhető lehetőség.

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
hu: Megjegyzés: a fenti színbeállítások az alapértelmezett színsémára vonatkoznak.

en: Nothing found
hu: Nincs találat

en: Nothing found in Trash
hu: Semmi sem található a Kukában

en: Number of Posts displayed on Archive pages
hu: Az Archívum oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Category page
hu: A Kategória oldalon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Search pages
hu: A Keresés oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Tag pages
hu: A Címke oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
hu: A WooCommerce archívum oldalakon megjelenített termékek száma

en: Number of dropdown tiers shown
hu: A legördülő menük mélységének száma

en: Off
hu: Ki

en: Old To New
hu: Régitől Újig

en: On
hu: Be

en: On Divi Cloud
hu: A Divi Cloud

en: Only Show
hu: Csak Show

en: Only Show Icon on Hover
hu: Ikon mutatása csak egérmutató alatt

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
hu: Csak akkor töltsön be külső JavaScript-könyvtárakat, ha az oldalon egy adott Divi-modulnak szüksége van rájuk. Ez eltávolítja a nem használt JavaScript a fő szkriptcsomagból, és javítja a betöltési időt.

en: Open in a new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Open link in new window
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Options
hu: Beállítások

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Order Category Links by Ascending/Descending
hu: Kategóriák növekvő/csökkenő sorrendben való elhelyezése

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
hu: Oldalak növekvő/csökkenő sorrendben való elhelyezése

en: Outset
hu: Szegély kívül

[ctx: Page]
en: About
hu: Ról ről

[ctx: Page]
en: Careers
hu: Karrierek

[ctx: Page]
en: Case Study
hu: Esettanulmány

[ctx: Page]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Page]
en: Contact
hu: Kapcsolatba lépni

[ctx: Page]
en: Designer
hu: Tervező

[ctx: Page]
en: Donate
hu: Adományoz

[ctx: Page]
en: Events
hu: Események

[ctx: Page]
en: FAQ
hu: GYIK

[ctx: Page]
en: Features
hu: Jellemzők

[ctx: Page]
en: Gallery
hu: Képtár

[ctx: Page]
en: Gallery 1
hu: Galéria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
hu: Galéria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
hu: Galéria 3

[ctx: Page]
en: Guide
hu: Útmutató

[ctx: Page]
en: Home
hu: itthon

[ctx: Page]
en: Landing
hu: Leszállás

[ctx: Page]
en: Market
hu: Piac

[ctx: Page]
en: Portfolio
hu: Portfólió

[ctx: Page]
en: Pricing
hu: Árazás

[ctx: Page]
en: Project 1
hu: 1. projekt

[ctx: Page]
en: Project 2
hu: 2. projekt

[ctx: Page]
en: Services
hu: Szolgáltatások

[ctx: Page]
en: Shop
hu: Üzlet

[ctx: Page]
en: Team
hu: Csapat

en: Page Layout
hu: Oldalszerkezet

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
hu: Élő bemutató megtekintése

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Protected
hu: Jelszóval védett

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
hu: Illessze be ide a kép URL-címét, ha a „képek” csúszka típusát választotta

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Photo Marketplace
hu: Fotó piactér

en: Photo Marketplace About Page
hu: Photo Marketplace Névjegy oldal

en: Photo Marketplace Categories Page
hu: Photo Marketplace kategóriák oldala

en: Photo Marketplace Contact Page
hu: Photo Marketplace kapcsolatfelvételi oldal

en: Photo Marketplace Home Page
hu: Photo Marketplace kezdőlap

en: Photo Marketplace Landing Page
hu: Photo Marketplace nyitóoldal

en: Photo Marketplace Pricing Page
hu: Photo Marketplace árképzési oldal

en: Photo Marketplace Seller Page
hu: Photo Marketplace eladói oldal

en: Photographer
hu: Fotós

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Place Thumbs on Pages
hu: Bélyegkép elhelyezése oldalakra

en: Place Thumbs on Posts
hu: Bélyegkép elhelyezése bejegyzéseknél

en: Place your adsense code here.
hu: Itt adhatja meg Adsense kódját.

en: Please Log In Again
hu: Kérjük, jelentkezzen be újra

en: Portability
hu: Hordozhatóság

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Title
hu: Bejegyzés cím

en: Post info section
hu: Bejegyzés információs része

en: Posted on
hu: Közzétéve

en: Premade Layouts
hu: Előre elkészített elrendezések

en: Previous
hu: Előző

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Primary Menu Background Color
hu: Elsődleges menü háttérszín

en: Primary Menu Bar
hu: Elsődleges menüsor

en: Primary Menu Link Color
hu: Elsődleges menühivatkozás szín

en: Product Content
hu: Termék tartalma

en: Project Navigation
hu: Project Elrendezés

en: Published
hu: Közzétett

en: RSS Icon Url
hu: RSS Ikon URL

en: Ratings
hu: Értékelések

en: Read Divi Documentation
hu: Olvassa el a Divi dokumentációt

en: Red
hu: Piros

en: Remove From Cloud
hu: Eltávolítás a felhőből

en: Remove From Favorites
hu: Eltávolítás a kedvencekből

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Replace Existing Content
hu: Cserélje ki a meglévő tartalmat

en: Reset
hu: Törlés

en: Reset to Defaults
hu: Visszaállítás Alapértelmezettre

en: Restaurant
hu: Étterem

en: Restaurant About Page
hu: Étterem Az oldalról

en: Restaurant Blog Page
hu: Étterem blogoldal

en: Restaurant Contact Page
hu: Az étterem kapcsolattartó oldala

en: Restaurant Gallery Page
hu: Étterem Galéria oldal

en: Restaurant Home Page
hu: Étterem kezdőlapja

en: Restaurant Landing Page
hu: Étterem nyitóoldala

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
hu: Menü

en: Restaurant Shop Page
hu: Étterem bolt oldala

en: Restaurant Team Page
hu: Az étterem csapatoldala

en: Restore
hu: visszaállítás

en: Ridge
hu: Borda

en: Right
hu: Jobb

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldali oldalsáv

en: Right to Left
hu: Jobbról balra

en: Role Editor
hu: Szerepkör szerkesztő

en: Row Height
hu: Sormagasság

en: Row Name
hu: Sor neve

en: Row Name Prefix
hu: Sornév előtag

en: SaaS Company
hu: SaaS cég

en: SaaS Company About Page
hu: SaaS Company névjegy oldal

en: SaaS Company Careers Page
hu: SaaS vállalati karrier oldal

en: SaaS Company Contact Page
hu: SaaS vállalati kapcsolattartó oldal

en: SaaS Company Documentation Page
hu: SaaS vállalati dokumentációs oldal

en: SaaS Company Features Page
hu: SaaS vállalati jellemzők oldala

en: SaaS Company Landing Page
hu: SaaS vállalati céloldal

en: SaaS Company Pricing Page
hu: SaaS vállalati árképzési oldal

en: Save %s
hu: %s mentése

en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Save Items To Divi Cloud
hu: Mentse el az elemeket Divi Cloud

en: Save Selection Only
hu: Csak a kijelölés mentése

en: Save Theme Options
hu: Mentse a témabeállításokat

en: Save To Divi Cloud
hu: Mentés a Divi Cloud

en: Save To Library
hu: Mentés a könyvtárba

en: Save as Global
hu: Mentés globálisként

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
hu: Mentse el az elemeket a Divi Cloud későbbi használatra.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
hu: Mentse el ezt %s a Divi Library-ba későbbi használatra.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
hu: Korlátlan számú elrendezést, témaépítő sablonokat, kódrészleteket és egyebeket menthet Divi Cloud.

en: Scroll
hu: Görgetés

en: Search
hu: Keresés

en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: Search Bar Background Color
hu: Sor háttér színének keresése

en: Search Bar Text Color
hu: Sor szöveg színének keresése

en: Search For Categories
hu: Kategóriák keresése

en: Search For Layouts
hu: Elrendezések keresése

en: Search For Packs
hu: Csomagok keresése

en: Search Results for: %s
hu: Keresési Eredmények a %s kifejezésre

en: Search Theme Options
hu: Témabeállítások keresése

en: Search for:
hu: Keresés erre:

en: Search results for "%s"
hu: "%s" keresési eredményei

en: Secondary Menu
hu: Másodlagos menü

en: Secondary Menu Background Color
hu: Másodlagos menü háttérszín

en: Secondary Menu Bar
hu: Másodlagos menüsor

en: Secondary Menu Link Color
hu: Másodlagos menühivatkozás szín

en: Section Height
hu: Szakasz magasság

en: Section Name
hu: Szakasz neve

en: Section Name Prefix
hu: Szakasznév előtag

en: Select
hu: választ

en: Select Animation Effect
hu: Válassza ki az animáció típusát

en: Select Icon
hu: Ikon kiválasztása

en: Select Page
hu: Oldal kiválasztása

en: Select Slider Type here
hu: Válasszon lapozó típust

en: Select between expanded and closed state
hu: Válasszon a nyitott és zárt állapotok között

en: Select yes if the link should be opened in a new window
hu: Válassza az igent, ha a hivatkozást új ablakban kívánja megnyitni

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
hu: Csomagok

en: Set As Logo
hu: Beállítás logóként

en: Share With My Team
hu: Oszd meg a csapatommal

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
hu: Ossza meg Divi Cloud csapatával

en: Shared With Me
hu: Megosztotta velem

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
hu: Áruház és kategória oldalszerkezet WooCommerce esetén

en: Shortcodes
hu: Shortcode-ok

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show Facebook Icon
hu: Facebook ikon megjelenítése

en: Show Instagram Icon
hu: Instagram ikon megjelenítése

en: Show RSS Icon
hu: RSS ikon megjelenítése

en: Show Search Icon
hu: Keresés ikon megjelenítése

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok megjelenítése

en: Show Thumbs on Index pages
hu: Bélyegképek megjelenítése az Index oldalakon

en: Show Top Bar
hu: Felső Menüsor Megmutatása

en: Show Twitter Icon
hu: Twitter ikon megjelenítése

en: Show comments on pages
hu: Hozzászólások megjelenítése oldalaknál

en: Show comments on posts
hu: Hozzászólások megjelenítése bejegyzéseknél

en: Show dropdown menus
hu: Legördülő menük megjelenítése

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar Layout
hu: Oldalsáv elrendezés

en: Sidebar Width
hu: Oldalsáv szélesség

en: Sign In To Divi Cloud
hu: Jelentkezzen be a Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
hu: Jelentkezzen ki a Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
hu: Jelentkezzen be Elegant Themes fiókjába az előugró ablak segítségével a Divi Cloud aktiválásához.

en: Single Page Layout
hu: Oldal szerkezete

en: Single Post Layout
hu: Bejegyzés szerkezete

en: Single Post Page SEO
hu: Bejegyzés oldal SEO

en: Site Identity
hu: Honlap azonosítás

en: Skills
hu: Szakértelem

en: Slide
hu: Csúszik

en: Slide In
hu: Beúszás

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
hu: Beúszások & Teljes képernyős fejléc beállításai

en: Slider Type
hu: Lapozó típusa

en: Smooth Scrolling
hu: Finomgörgetés

en: Social Icon Color
hu: Közösségi ikon szín

en: Social Icon Size
hu: Közösségi ikon méret

en: Solid
hu: Folytonos

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
hu: Előfordulhat, hogy egyes harmadik féltől származó szkriptek helytelenül kerülnek sorba anélkül, hogy a jQuery-t függőségként nyilvánították volna. Ha a jQuery-t elhalasztják, ezek a szkriptek megszakadhatnak. Ha a „ jQuery és jQuery Migrate elhalasztása” opció engedélyezése után konzolhibákat tapasztal, engedélyezheti ezt a beállítást, amely egy további kompatibilitási szkriptet tölt be, amely megpróbálja megoldani a problémát. Kikapcsolhatja ezt a funkciót, ha nélküle minden jól működik.

en: Sort
hu: Fajta

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
hu: Kategóriák hivatkozásainak sorrendje

en: Sort Pages Links
hu: Oldalak hivatkozásainak sorrendje

en: Split Into Modules
hu: Osztva modulokra

en: Split Into Rows
hu: Felosztása sorokra

en: Split Into Sections
hu: Felosztás szakaszokra

en: Split Layout Into Sections
hu: Oszd fel az elrendezést szakaszokra

en: Split Row Into Modules
hu: Oszd fel a sort modulokra

en: Split Section Into Rows
hu: A szakasz felosztása sorokra

en: Start Collaborating!
hu: Kezdje el az együttműködést!

en: State
hu: Állapot

en: Status
hu: Állapot

en: Stretch Background Image
hu: Háttérkép nyújtása

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás elküldése

en: Submit a Comment
hu: Hozzászólás írása

en: Tab Content
hu: Fül tartalma

en: Tab Text
hu: Fülszöveg

en: Tag
hu: Címke

en: Tags
hu: Címkék

en: Team Sidebar
hu: Csapat oldalsáv

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Text Size
hu: Betűméret

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
hu: A Divi Marketplace tele van több ezer további elrendezéssel!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
hu: A Divi ikon betűtípusa különböző részhalmazokra van felosztva. Ezek a részhalmazok csak szükség esetén töltődnek be, az egyes oldalakon használt modulok és szolgáltatások alapján. Ha minden oldalon hozzá kell férnie a teljes ikon-betűkészlethez (például ha a mi ikon-betűtípusunkat használja gyermektémájában), akkor letilthatja ezt az opciót, és betöltheti a teljes ikon-betűkészletet az összes oldalon.

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
hu: Az elemet nem lehetett letölteni. Kérjük, próbálja meg egy idő után.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
hu: A Térkép modul a Google Maps API-t használja, és működéséhez érvényes Google API-kulcs szükséges. A térképmodul használata előtt győződjön meg arról, hogy itt hozzáadta az API-kulcsot. További információ a Google API-kulcs létrehozásáról <a target="_blank" href="%1$s">itt</a>.

en: The action failed in the following clouds.
hu: Az akció a következő felhőkben nem sikerült.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
hu: A keresett oldal nem található. Próbálja meg finomítani a keresést vagy használja a fenti navigációt, hogy megtalálja a bejegyzést.

en: Theme Accent Color
hu: Téma főszín

en: Theme Customizer
hu: Téma testreszabás

en: Theme Option
hu: Téma opció

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Theme Options Library
hu: Téma opciók könyvtára

en: This Website
hu: Ez a Webhely

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
hu: Ez az a felhasználónév, amellyel beléphet az elegantthemes.com tagok területére.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
hu: Ez az opció lehetővé teszi, hogy módosítsa a dátumok megjelenését. További információért forduljon a WordPress dokumentációhoz itt: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Dátum és idő formázása</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
hu: Ez a beállítás törli a Divi style.css fájlt a sorból, és kinyomtatja annak tartalmát. Ez eltávolítja a megjelenítést tiltó kérelmet, és javítja az egyes oldalak PageSpeed pontszámait. Ugyanakkor megakadályozza a style.css fájl gyorsítótárazását is. Mivel a stíluslap kicsi, javasoljuk, hogy ezt az opciót engedélyezze.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
hu: Ez az opció szabályozza, hogy hány almenüje lehet az oldalak legördülő menüjének. A szám növelése több menü elem megjelenítését teszi lehetővé.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: Ez a bejegyzés jelszóval védett. A hozzászólások megtekintéséhez adja meg a jelszót.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
hu: Ezzel engedélyezi a Google Fonts szolgáltatást a nem angol nyelveken.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
hu: Ez lehetővé teszi a kivonatok használatát bejegyzéseknél vagy oldalakon.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
hu: Ez az összes beállítási értéket visszaállítja az alapértelmezett értékekre. <strong>Biztos benne, hogy ezt szeretné?</strong>

en: Tile
hu: Mozaik

en: Tile Horizontally
hu: Mozaik vízszintesen

en: Tile Vertically
hu: Mozaik függőlegesen

en: Title
hu: Cím

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
hu: A Divi Cloud ezen a webhelyen való engedélyezéséhez jelentkezzen be Elegant Themes fiókjába

en: To view this protected post, enter the password below
hu: A bejegyzés megtekintéséhez adja meg lent a jelszót

en: Top
hu: Fent

en: Top Bar Text Color
hu: Felső menüsor szöveg színe

en: Top Bar Text Size
hu: Felső menüsor szöveg hossz

en: Top to Bottom
hu: Fentről lefelé

en: Trackbacks/Pingbacks
hu: Trackback/Pingback

en: Trash
hu: Szemét

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
hu: A Divi Cloud szemetes tárhelye 50 elemre korlátozódik az ingyenes fiókokhoz. Ha a kuka meghaladja az 50 elemet, a kukában lévő legrégebbi elemek véglegesen törlődnek, hogy helyet adjanak az új elemeknek. Vásároljon <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud tagságot</a> a korlátlan tárhelyért.

en: Travel Agency
hu: Utazási iroda

en: Travel Agency About Page
hu: Utazási Iroda Az oldalról

en: Travel Agency Blog Page
hu: Utazási Iroda blogoldala

en: Travel Agency Contact Page
hu: Utazási Iroda kapcsolattartó oldala

en: Travel Agency Home Page
hu: Utazási Iroda honlapja

en: Travel Agency Landing Page
hu: Utazási Iroda nyitóoldala

en: Travel Agency Packages Page
hu: Utazási irodai csomagok oldala

en: Travel Agency Shop Page
hu: Utazási Iroda oldala

en: Travel Agency Team Page
hu: Utazási Iroda csapatoldala

en: Twitter Profile Url
hu: Twitter profil URL

en: Type
hu: Típus

en: Type of the box
hu: A doboz típusa

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Uh Oh!
hu: UH Oh!

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
hu: UH Oh! Elérte Divi Cloud kvótáját.

en: Underline
hu: Aláhúzott

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
hu: Nyisd meg a korlátlan Divi Cloud

en: Untagged
hu: Címkézetlen

en: Upgrade Your Divi Cloud
hu: Frissítse Divi Cloud-ját

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
hu: Frissítsen korlátlan felhőtárhelyre!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
hu: Frissítsen korlátlan Divi Cloud felhőtárhelyre!

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Uppercase
hu: Nagybetű

en: Url
hu: URL

en: Use Background Color
hu: Háttérszín használata

en: Use Custom Sidebar Width
hu: Egyéni oldalsáv szélesség

en: Use Google Fonts
hu: A Google Fonts használata

en: Use Relative Image Paths
hu: Relatív kép útvonalak használata

en: Use excerpts when defined
hu: Kivonatok használata, ha adottak

en: Use resizing
hu: Átméretezés használata

en: Used for icon button type
hu: Ikon gombtípusnál használt

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Vertical Menu Orientation
hu: Vízszintes Menü Elrendezés

en: Vertically Centered
hu: Függőlegesen középre

en: View Details
hu: Részletek megtekintése

en: View Theme Options
hu: Témabeállítások megtekintése

en: View in Divi Marketplace
hu: Megtekintés a Divi Marketplace-en

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
hu: Figyelmeztetés: Ez bizonyos esetekben JavaScript-hibákat okozhat, ezért óvatosan kell használni. Ha engedélyezve van, a beépülő modulok és témák által regisztrált szkriptek elhalaszthatók a teljesítmény javítása érdekében, és a jQuery mindig betöltődik a törzsbe.

en: Watch video tutorials
hu: Tekintse meg az oktatóvideókat

en: Web Agency
hu: Web Ügynökség

en: Web Agency Careers Page
hu: Webügynökségi karrieroldal

en: Web Agency Contact Page
hu: Webügynökség kapcsolattartó oldala

en: Web Agency Home Page
hu: Webügynökség kezdőlapja

en: Web Agency Landing Page
hu: Webügynökség céloldala

en: Web Agency Portfolio Page
hu: Webügynökség portfólió oldala

en: Web Agency Pricing Page
hu: Webügynökség árképzési oldala

en: Web Agency Services Page
hu: Webügynökségi szolgáltatások oldala

en: Website Content Width
hu: Weboldal tartalom szélesség

en: Website Gutter Width
hu: Weboldal oszloptávolság

en: Wedding
hu: Esküvő

en: Wedding About Page
hu: Esküvői oldal

en: Wedding Blog Page
hu: Esküvői blogoldal

en: Wedding Contact Page
hu: Esküvői kapcsolattartó oldal

en: Wedding Details Page
hu: Esküvői részletek oldal

en: Wedding Gallery Page
hu: Esküvői Galéria oldal

en: Wedding Home Page
hu: Esküvői kezdőlap

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
hu: Üdvözli a Divi! Mielőtt belevetné magát az új sablonjába, kérjük látogassa meg a <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Dokumentáció</a> oldalt, több tucatnyi útmutatóért.

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
hu: Ha a kritikus CSS engedélyezve van, a Divi meghatároz egy „hajtási küszöb feletti értéket”, és elhalasztja az összes stílust a hajtás alatti elemekhez. Ez a küszöb azonban csak becslés, és a különböző eszközökön változhat. A küszöbmagasság növelése kevesebb stílust fog elhalasztani, ami valamivel lassabb betöltési időt eredményez, de kisebb az esélye annak, hogy kumulatív elrendezéseltolások forduljanak elő. Ha CLS-problémákat tapasztal, növelheti a küszöbmagasságot.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
hu: Ha lehetséges, a jQuery és a jQuery Migrate átkerül a törzsbe a betöltési idők felgyorsítása érdekében. Ha egy harmadik féltől származó beépülő modul függőségként regisztrálja a jQuery-t, akkor az visszakerül a fejlécbe.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
hu: Amikor a kulcsszavait egyedi mezők segítségével meghatározza, használja ezt az értéket egyedi mezőnévként. Az egyedi mező értéke pedig legyenek az egyéni kulcsszavak, amelyeket használni kíván.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
hu: Amikor a leírását egyedi mezők segítségével meghatározza, használja ezt az értéket egyedi mezőnévként. Az egyedi mező értéke pedig legyen az egyéni leírás, amelyet használni kíván.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
hu: Amikor a címét egyedi mezők segítségével meghatározza, használja ezt az értéket egyedi mezőnévként. Az egyedi mező értéke pedig legyen az egyéni cím, amelyet használni kíván.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
hu: Ha elmenti az elrendezéseket Divi Cloud, azok elérhetővé válnak minden általad készített webhelyen.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
hu: Ha szinkronizálja %s Divi Cloud szolgáltatással, akkor ezek elérhetővé válnak minden általad készített webhelyen.

en: Widget Bullet Color
hu: Widget pont szín

en: Widget Header Color
hu: Widget fejléc szín

en: Widget Link Color
hu: Widget hivatkozás szín

en: Widget Text Color
hu: Widget szövegszín

en: Widgets
hu: Widgetek

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
hu[0]: %1$s Elem
hu[1]: %1$s Elemek

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
hu: A WordPress betölti saját WordPress hangulatjeleit. A modern böngészők támogatják a natív hangulatjeleket, így a legtöbb esetben szükségtelenné teszik a WordPress hangulatjeleit. A WordPress hangulatjelek eltávolítása eltávolítja a szükségtelen eszközöket, és javítja a teljesítményt.

en: Yes
hu: Igen

en: Yoga Studio
hu: Jóga Stúdió

en: Yoga Studio About Page
hu: Jógastúdió Az oldalról

en: Yoga Studio Blog Page
hu: A jógastúdió blogoldala

en: Yoga Studio Classes Page
hu: Jógastúdió órák oldala

en: Yoga Studio Contact Page
hu: A jógastúdió kapcsolati oldala

en: Yoga Studio Home Page
hu: A jógastúdió kezdőlapja

en: Yoga Studio Landing Page
hu: A jógastúdió nyitóoldala

en: Yoga Studio Team Page
hu: A jógastúdió csapatoldala

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
hu: Letilthatja ezt az opciót, ha a hozzászólásokat el kívánja távolítani az egy bejegyzést tartalmazó oldalakról.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
hu: Az API-kulcsot <a href="%s" target="_blank">itt</a> találja meg.

en: You don't have pages
hu: Nincsenek oldalak

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
hu: Elérte az 500 MB-os korlátot. Ha továbbra is szeretne elemeket menteni a Divi Cloud, törölnie kell néhány meglévő elemét, hogy helyet szabadítson fel, vagy Divi Cloud tárhelyét.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
hu: %1$s-előfizetése lejárt. Az előre elkészített elrendezések letöltéséhez a %2$s könyvtárból meg kell <a href="%3$s" target="_blank">újítsa meg előfizetését</a>.

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
hu: A Divi Cloud munkamenete véget ért

en: Your Divi Cloud membership has expired
hu: Divi Cloud-tagságod lejárt

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
hu: Divi Cloud-tagságod lejárt. A felhőben tárolt elemek eléréséhez <a href="%s" target="_blank">újítsa meg Divi Cloud-tagságát</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
hu: A Divi Cloud munkamenete véget ért. Kérjük, próbáljon meg újra bejelentkezni. Ha továbbra is hitelesítési hibákat tapasztal, próbálja meg bezárni a Library modált, majd újra megnyitni, hogy az engedélyezési token újra előállítható legyen.

en: Your Existing Pages
hu: Meglévő oldalai

en: Your Saved Layouts
hu: Az Ön mentett elrendezései

[ctx: clear static resources]
en: Clear
hu: Egyértelmű

en: comments
hu: hozzászólás

[ctx: documentation links]
en: Support
hu: Támogatás

[ctx: general options]
en: General
hu: Tábornok

en: hide error message
hu: hibaüzenet elrejtése

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
hu: Integráció

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: page/post]
en: Layout
hu: Elrendezés

en: settings reset.
hu: beállítások visszaállítva.

en: settings saved.
hu: beállítások mentve.

en: show error message
hu: hibaüzenet megjelenítése

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
hu: A hirdetések

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
hu: színezés

[ctx: theme updates]
en: Updates
hu: Frissítés

en: you don't have sufficient permissions to access this page
hu: nincs megfelelő jogosultsága hozzáférni ehhez az oldalhoz
